Nasz warsztat

 

serwis motocykliwarsztat motocyklowy poznań

Warsztat motocyklowy na każdą kieszeń!

Nie masz własnego garażu lub warsztatu, ale chcesz pogrzebać w swoim motocyklu? W takim przypadku zapraszamy cię do naszej Moto-Centrali, gdzie otrzymasz odpowiednią przestrzeń, której potrzebujesz. Jeżeli nie masz narzędzi, u nas również dostaniesz je do dyspozycji, a to wszystko w naprawdę niskich cenach!

Naszym klientom udostępniamy nowoczesny, wygodny i samoobsługowy warsztat motocyklowy. Poznań nie ma drugiego takiego miejsca podobnego do naszego warsztatu, dlatego jeżeli sam nie masz przestrzeni, by naprawić swój motocykl, wymienić w nimi płyny czy części lub też wykonać innego rodzaju prace, w takim przypadku jesteśmy do usług. Jeżeli wiesz, jak zająć się wszystkim we własnym zakresie, ale nie masz do tego odpowiednich narzędzi oraz stanowiska, w takim przypadku w Moto-Centrali znajdziesz właśnie to, czego potrzebujesz. Wystarczy tylko, że przyjedziesz do naszej siedziby i od razu możesz zacząć zaplanowane prace – tak, jakbyś miał własny warsztat.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy stanowiska warsztatowe do wynajęcia na godziny – dysponujemy dwoma podnośnikami hydraulicznymi o maksymalnej dopuszczalnej masie 400 kilogramów oraz czterema stanowiskami z widełkami. W naszym samoobsługowym warsztacie można również skorzystać z wynajmu narzędzi potrzebnych w pracach konserwacyjnych, montażowych i serwisowych – to między innymi klucze do filtrów czy elektronarzędzia.

Ponadto można u nas skorzystać z bezpłatnych usług – w naszym warsztacie samoobsługowym umożliwiamy zlanie płynów, ładowanie akumulatora czy pompowanie opon bez dodatkowych opłat.

  • Cena za stanowisko z podnośnikiem – tylko 14 złotych na godzinę.
  • Cena za stanowisko z widełkami – tylko 7 złotych na godzinę.

Oczywiście, jeżeli potrzebujesz pomocy specjalistów w prowadzeniu napraw czy wymiany części w swoim motocyklu, również jesteśmy do twojej dyspozycji. Mamy wieloletnie doświadczenie i wiemy, jak poradzić sobie z praktycznie każdym problemem w motocyklach i skuterach.

Moto-Centrala – warsztat samoobsługowy, mechanik motocyklowy – Poznań – zapraszamy do nas!

warsztat motocyklowy poznańmechanik motocyklowy poznańwarsztat

naprawa motocykli poznańmechanik motocyklowy