Nasz warsztat

 

serwis motocykliwarsztat motocyklowy poznań

Warsztat motocyklowy na każdą kieszeń!

  • Jeżeli twoja maszyna wymaga wymiany części lub też pojawiają się usterki, z którymi nie jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie, w takim przypadku warto odwiedzić nasz serwis motocykli. Poznań to miasto, gdzie czekamy na ciebie razem z naszymi specjalistami zawsze gotowymi do pomocy.Chętnie też podejmiemy się odrestaurowania starszego sprzęta czy tunningu w szerokim pojęciu.Motocykle są naszą pasją – posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i dysponujemy zaawansowanym sprzętem renomowanych firm pozwalającym nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Decydując się na nasz serwis, masz pewność, że twój motocykl będzie w dobrych rękach!

    W naszej ofercie serwisowej znajdziesz szeroką gamę usług – to zarówno typowe przeglądy okresowe, jak i również czynności takie jak wymiana filtrów, klocków hamulcowych czy olejów. Wykonujemy również potrzebną regulację elementów, ale nie boimy się też kompletnych remontów. Poza tym można u nas skorzystać z takich usług jak lakierowanie, czyszczenie z korozji, konserwacja lakieru, elementów stalowych i tapicerek.

    W Moto-Centrali mamy również dostęp do niedrogich i dobrych jakościowo części zamiennych, dlatego jeżeli nie chcesz za nie przepłacać, możesz zamówić je u nas.

Oczywiście, jeżeli potrzebujesz pomocy specjalistów w prowadzeniu napraw czy wymiany części w swoim motocyklu, również jesteśmy do twojej dyspozycji. Mamy wieloletnie doświadczenie i wiemy, jak poradzić sobie z praktycznie każdym problemem w motocyklach i skuterach.

Moto-Centrala – , mechanik motocyklowy – Poznań – zapraszamy do nas!

warsztat motocyklowy poznańmechanik motocyklowy poznańwarsztat

naprawa motocykli poznańmechanik motocyklowy