Nowoczesne SUV-y Toyoty – jakiego wybrać?

Jesteś fanem Toyoty i chciałbyś zakupić własnego SUV-a od tego japońskiego producenta? W takim wypadku będziesz mieć do wyboru wiele interesujących modeli, które różnią się od siebie nie tylko designem, ale także i osiągami. Zapoznaj się z naszym artykułem i przekonaj się, który SUV od Toyoty najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Nowa Toyota RAV4

Podobają Ci się nowoczesny SUV-y z wysokim prześwitem i sportowym designem? W takim wypadku nowa Toyota RAV4 może być dla Ciebie doskonałym wyborem. Jest bardzo wszechstronna i doskonale sprawdza się w niemal każdej drogowej sytuacji. 

Co istotne, nowa Toyota RAV4 łączy w sobie doskonałe osiągi i moc na poziomie 218 KM z wysoką oszczędnością paliwową. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i napędu hybrydowego średnie zużycie wynosi dla tego modelu zaledwie 5,6-5,7 litra. 

Nowa Toyota RAV4 jest też dostępna w wersji z napędem 4×4, więc może być z powodzeniem wykorzystywana nie tylko na dobrze utrzymanych międzymiastowych trasach, ale także w terenie. To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacyjnej adrenaliny i mocnych wrażeń, a także tych, którzy lubią podróżować poza utartymi szlakami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcji i technologii zastosowanych w tym modelu, koniecznie sprawdź www.toyota-poznan.pl/nowe-samochody/rav4. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje.

Nowa Toyota Highlander

Dla tych, którzy nie lubią kompromisów i oczekują od SUV-a zarówno znakomitych osiągów, najwyższego komfortu, jak i luksusowego wykończenia, odpowiednim wyborem będzie nowa Toyota Highlander.

To model, który zachwyca pod każdym względem. Jest dużym SUV-em, który dysponuje przestrzenią bagażową wynoszącą aż 1909 litrów. Zapewnia komfortowe warunki jazdy dla aż 7 osób i dostęp do nowoczesnych funkcji multimedialnych, które dodatkową uprzyjemniają podróżowanie. 

Nowa Toyota Highlander zachwyca także pod kątem możliwości. To model, który dysponuje największą mocą ze wszystkich omawianych w artykule SUV-ów. 248 KM gwarantuje rozpędzenie się do “setki” w ciągu 8,3 sekund. Wszystko to przy pomocy wydajnego i oszczędnego silnika hybrydowego o pojemności 2,5 litra.

Dowiedz się więcej na www.toyota-poznan.pl/nowe-samochody/highlander!

Nowa Toyota Corolla Cross

Jeśli szukasz nieco tańszego modelu, który łączy w sobie wygląd i przestronność SUV-a, ale równocześnie wciąż pozostaje doskonałym autem miejskim, warto zdecydować się na crossover. W tej kategorii wyróżnia się przede wszystkim nowa Toyota Corolla Cross.

To model, który w porównaniu do wcześniej omawianych samochodów ma nieco bardziej kompaktowe rozmiary. Oznacza to lepszą manewrowość, a także łatwiejsze parkowanie w zatłoczonej miejskiej przestrzeni. 

Nowa Toyota Corolla Cross charakteryzuje się także niskimi kosztami eksploatacji. Nowoczesny napęd hybrydowy pozwala na osiągnięcie średniego spalania na poziomie wynoszącym zaledwie 5-5,1 litra. Wszystko to przy zachowaniu sporej mocy 197 KM.

Więcej na temat nowej Corolli Cross i zastosowanych w niej technologiach, a także o innych crossoverach marki Toyota, dowiesz się na stronie www.toyota-poznan.pl/. Odwiedź ją i przekonaj się, który model będzie idealnym wyborem dla Ciebie!