Serwis skuterów

« 1 z 3 »

Skutery są coraz popularniejszym środkiem transportu – niedrogie, łatwe w obsłudze, doskonałe dla niej i dla niego. Jednak, podobnie jak motocykle, są narażone na usterki i wymagają regularnych przeglądów i wymiany płynów i części. Jeżeli również czeka cię wizyta w serwisie, wybierz Moto-Centralę w Poznaniu – z nami masz pewność, że prace będą wykonane profesjonalnie, a ty będziesz całkowicie zadowolony!

W naszym serwisie Moto-Centrala specjalizujemy się nie tylko w naprawie motocykli, ale również mamy specjalną ofertę dla właścicieli skuterów. Niezależnie od tego, czy masz małą Vespę, czy też duży turystyczny maxi-skuter, u nas możesz skorzystać z obsługi na najwyższym poziomie.

Nasi specjaliści są całkowicie do twojej dyspozycji i wiedzą, jak poradzić sobie nawet z bardzo skomplikowanymi remontami. Dysponujemy nowoczesnymi stanowiskami serwisowymi oraz narzędziami renomowanych marek, które są podstawą wysokiej jakości naszych usług.

Również w Moto-Centrali mamy dostęp do tanich części zamiennych przeznaczonych do skuterów. Gdy chcesz wymienić cylindry i tłok, rolki wariatora czy sprzęgło w swoim sprzęcie, u nas możesz kupić potrzebne części jeszcze taniej niż u konkurencji, a my zamontujemy je dla ciebie profesjonalnie.

Zapraszamy do sprawdzenia przykładowego cennika naszych usług *:

*Ceny nie zawierają kosztu części zamiennych i eksploatacyjnych.

Ceny mogą się wahać w zależności od dostępu do danego elementu,skomplikowania danej czynności,wielkości pojazdu i innych czynników.

Zazwyczaj kosztorys ustalany jest indywidualnie.

Moto-Centrala – serwis skuterów Poznań – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Zobacz cennik:

Wymiana cylindra i tłoka w skuterze  100-500zł
Wymiana pasa napędowego w skuterze  25-50 zł
Wymiana rolek wariatora w skuterze  25-50 zł
Wymiana wału korbowego w skuterze  200-500 zł
Wymiana sprzęgła w skuterze  50-100 zł