Zimowa przechowalnia

przechowalnia motocykli Poznań
zimowa przechowalnia motocykli Poznań

 

Super promocja!  – Darmowy przegląd motocykla / skutera przy zimowaniu i 10% rabatu na usługi serwisowe!

Zbliża się sezon zimowy, a ty nie masz wolnego miejsca, aby przechować swój motocykl? Możesz spróbować zostawić go na parkingu na zewnątrz, ale możesz w ten sposób narazić go na zniszczenie, możesz też zaparkować go w garażu w swoim bloku, ale wtedy pojawia się ryzyko, że zostanie skradziony. My mamy jednak dla ciebie lepszą propozycję – nasza przechowalnia motocykli! Poznań i Moto-Centrala to najlepszy wybór, gdy chcesz mieć pewność, ze twój sprzęt będzie w pełni zabezpieczony na zimę.

W Moto-Centrali posiadamy nowoczesną halę monitorowaną 6 kamerami HD . Aby zapewnić ci najwyższe bezpieczeństwo motocykli w hali znajduje się alarm i pracuje dla nas również renomowana firma ochroniarska Meduza.

Dodatkowo także każdy z naszych klientów otrzymuje certyfikat z fotografiami z pozostawienia jednośladu w naszej przechowalni. W ten sposób nie musisz obawiać się, że będzie narażony na kradzież czy zniszczenie.

Każdy pojazd przekazany do naszej przechowalni jest odstawiany w bezpieczne miejsce i na życzenie przykrywany pokrowcem. Na czas zimy jego akumulator jest odłączany i podłączany na podtrzymanie, dlatego też nie straci przez ten czas swojej żywotności.

Również jesteśmy w stanie wyczyścić twój motocykl i przygotować go do następnego sezonu, jeżeli bez czekania chcesz wyjechać nim w trasę. Wymieniamy filtry, klocki hamulcowe, tarcze, oleje i inne niezbędne części. W ten sposób twój sprzęt będzie gotowy do drogi!

Zapraszamy serdecznie!